Refinancování nebankovní hypotéky

Chcete rychle refinancovat své závazky, vyplatit svou nemovitost nebo rychle najít řešení svých finančních problémů? Pomůžeme vám refinancování nebankovní hypotéky!

Jste vlastníkem nemovitosti?

Právě pomáháme _ 9 lidem s jejich situací!

Napsali o nás:

Jak to funguje?

Zanalyzujeme vaši současnou situaci

Nabídneme vám vhodný produkt

V případě souhlasu vše zprocesujeme a zařídíme

Více o refinancování nebankovní hypotéky

Bojujete s finančními problémy a nevíte, jak z toho ven? Pak by vám mohlo pomoci refinancování nebankovní hypotéky. Princip, jakým nebankovní refinancování či zpětný leasing funguje, je jednoduchý. Naše společnost odkoupí vaši nemovitost a vyplatí tak všechny její závazky. Výhodou je, že v nemovitosti můžete i nadále bydlet za měsíční nájemné. Pokud budete chtít po splacení svých závazků a vyčištění registrů nemovitost zpět, není to žádný problém. Můžete si vzít jednoduše hypotéku od banky a nemovitost od nás koupit zpět. V případě potřeby také pomůžeme se zařizováním hypotéky pro odkup.

Možná vás zajímají konkrétní čísla. Vaši nemovitost odkoupíme za zhruba 80 % aktuální tržní hodnoty. Pokud chcete v nemovitosti i nadále bydlet, domluvíme se na měsíčním nájemném, které se zpravidla pohybuje od 0,5 do 1 % hodnoty nemovitosti. Nájemné se pak platí každý měsíc. Jak bylo vzpomenuto výše, svou nemovitost můžete po vyřešení svých závazků pomocí bankovní hypotéky odkoupit jednoduše zpět. Bude tak bez závazků, s bankovní hypotékou a ve vlastní nemovitosti!

Proč refinancovat s námi?

Jaké jsou možnosti, když mám zadluženou nemovitost?

Konsolidace dluhů

Prodej nemovitosti

Insolvence

Zpětný výkup

Dluh v exekuci každým dnem roste.
Čím dříve začnete situaci řešit, tím lépe.

Jste vlastníkem nemovitosti?

Právě pomáháme _ 9 lidem s jejich situací!