Půjčka se zástavou nemovitosti

Půjčte si peníze se zástavou nemovitosti a to na cokoli! Je to jednoduché a rychlé. Rádi vám pomůžeme s vaší aktuální finančí situací.

Jste vlastníkem nemovitosti?

Právě pomáháme _ 9 lidem s jejich situací!

Napsali o nás:

Jak to funguje?

Zanalyzujeme vaši současnou situaci.

Na základě analýzy vám nabídneme vhodný produkt.

V případě souhlasu vše zprocesujeme a zařídíme.

O půjčce se zástavou nemovitosti

Chtěli jste si půjčit peníze v bance, ale ta vás z různých důvodů odmítla? Pak nezoufejte, rádi vám pomůžeme. Nabízíme vám totiž půjčku se zástavou bytu. Neřešíme, zda máte záznamy v registrech, rádi vám peníze půjčíme, abychom vám pomohli dostat se z finančních problémů. Stačí, když nám na sebe necháte kontakt, následně se vám ozve náš specialista, který s vámi probere všechny možností řešení vaší současné finanční situace. Navíc, jakmile si registry vyčistíte, můžete jednoduše zažádat o půjčku v bance a svůj byt tak snadno získat zpět!

Půjčujeme i před úplným zápisem do katastru.

Protože jednáme fér, chceme, aby byla všechna čísla jasná už od samotného začátku. Půjčku se zástavou bytu můžeme poskytnout pouze osobám, které již mají zavedené IČ. Fyzickým osobám bohužel půjčku se zástavou bytu poskytnout nemůžeme. Úrok se pak zpravidla pohybuje v rámci 9–12 % p.a. Jedná se o zcela běžný nebankovní úrok. Peníze, které vám půjčíme pak pocházejí od soukromých investorů.

Výhody půjčky na nemovitost

Jaké jsou možnosti, když mám zadluženou nemovitost?

Konsolidace dluhů

Prodej nemovitosti

Insolvence

Zpětný výkup

Dluh v exekuci každým dnem roste.
Čím dříve začnete situaci řešit, tím lépe.

Jste vlastníkem nemovitosti?

Právě pomáháme _ 9 lidem s jejich situací!