Půjčka se zástavou družstevního bytu

Vyřiďte si půjčku se zástavou družstevního bytu rychle a bez stresu. Půjčíme vám i bez čistých registrů a to se zástavou družstevního bytu!

Jste vlastníkem nemovitosti?

Právě pomáháme _ 9 lidem s jejich situací!

Napsali o nás:

Jak to funguje?

Zanalyzujeme vaši současnou situaci

Nabídneme vám vhodný produkt

V případě souhlasu vše zprocesujeme a zařídíme

O půjčce se zástavou družstevního bytu

Půjčka se zástavou družstevního bytu není vůbec žádný problém. Družstevní bydlení je také v této době výhodné, přesto mohou mít některé banky problém s půjčkou, pokud se chystáte zastavit právě družstevní byt. My vám rádi poskytneme nebankovní půjčku se zástavou družstevního bytu, a to dokonce v případě, že nemáte čisté registry! Nemusíte se proto bát rychlého odmítnutí. Naopak nám zanechte kontakt na vás, ať se s vámi může spojit náš specialista a společně celou situaci proberete. Určitě společně najdete produkt, který vám bude nejvíce sedět.

Protože jednáme fér, chceme, aby byla od začátku čísla jasná. Nebankovní půjčka se zástavou družstevního bytu je určena pouze pro podnikatele. Běžný úrok se u nebankovních půjček pohybuje na hodnotách 9–12 p.a. Na takový úrok se můžete těšit také u nás! Protože víme, že rychlost je v případně půjček důležitá, vaši žádost zpravidla vyřizujeme do několika dní, abyste mohli co nejdříve s penězi disponovat.

Výhody naší půjčky

Jaké jsou možnosti, když mám zadluženou nemovitost?

Konsolidace dluhů

Prodej nemovitosti

Insolvence

Zpětný výkup

Dluh v exekuci každým dnem roste.
Čím dříve začnete situaci řešit, tím lépe.

Jste vlastníkem nemovitosti?

Právě pomáháme _ 9 lidem s jejich situací!